Contact

Heeft u vragen?

Neem contact op met een van de leden van het Dagelijks Bestuur van POVO:

Dhr. L. Swaans, l.swaans@doultremontcollege.nl voorzitter, 0416 -374448
Dhr. J.A. Vleugel, j.vleugel@wvoranje.nl, secretaris, 0416 - 333069
Dhr. N. de Lange, ndlange@bsdeblokkendoos.nl, penningmeester, 0416 - 362335

Het Algemeen POVO-bestuur bestaat uit de volgende afgevaardigden: 

Vanuit het PO gemeente Aalburg:
Mevr. P. Timmermans / o.b.s. Henri Dunant en o.b.s. den Biekurf
Mevr. J. van Meeteren / Prins Willem Alexanderschool Eethen

Vanuit het PO gemeente Heusden:
Dhr. F. van Buul / Scala-scholen

K. Hamers / bs. de Duinsprong Drunen

Vanuit het PO gemeente Loon op Zand:
dhr. N. de Lange / Bs De Blokkendoos (Loon op Zand)
Vanuit het PO gemeente Waalwijk:
Mevr. A. Buijs / bs Juliana van Stolberg Waalwijk
Mevr. M.A. Megens / bs Meerdijk Waalwijk

Vanuit het VO:
dhr. T. Milatz / MET Praktijkonderwijs Waalwijk
mevr. M. Aan den Boom/ Prinsentuin Andel
dhr. S. Buiks / SG De Overlaat Waalwijk
mevr. S. Jessen/ Walewyc Waalwijk
dhr. L. Swaans/ d'Oultremontcollege Drunen
mevr. R. Melfor / Dr. Mollercollege Waalwijk
dhr. J. Vleugel/Willem van Oranje College Waalwijk
mevr. L. Spuijbroek/Willem van Oranje College Wijk en Aalburg
Dhr. V. Goossen/ Van Haestrechtcollege Kaatsheuvel
dhr. B. Verbruggen /adviseur 

Contactpersonen VO na inschrijving nieuwe leerlingen:

Walewyc / Saskia Jessen / s.jessen@walewyc.nl / tel: 0416-333220
Overlaat / Sander Buiks / s.buiks@sgdeoverlaat.nl / tel: 0416-336931
D'Oultremont / Leo. Swaans/ l.swaans@doultremontcollege.nl / tel: 0416-374448
MET/ Ton Milatz / milatz@met-pro.nl / tel: 0416-333416
Prinsentuin Andel / Monique Aan den Boom / m.aandenboom@rocwb.nl / tel: 0183-447474
Dr. Mollercollege Waalwijk / Rosanne Melfor / r.melfor@drmollercollege.nl / tel: 0416-332863
Van Haestrechtcollege Kaatsheuvel/Vanja Goossen / v.goossen@vanhaestrechtcollege.nl/ tel: 0416-272683
Willem van Oranje College Waalwijk / Jaco Vleugel / j.vleugel@wvoranje.nl / tel: 0416-333069
Willem van Oranje College Wijk en Aalburg /Nelleke Verbeek/ n.c.verbeek@het-willem.nl / tel: 0416-691722

Hieronder vindt u de link naar de website van het Samenwerkingsverband Primair Onderwijs "swvpo3010"
swvpo3010

Hieronder vindt u de link naar de website van het Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs 30-09.
www.swvdelangstraat.nl

Copyright © 2017 OverlegPOVO    |    Site by WIS